obalamy mity

Polecasz-inni kupują-zyskujesz

Zostań naszym partnerem i polecaj produkty MAKUTU. 

Gwarantowane 10% prowizji od zakupu z Twoim kodem lub linkiem.

ABY LEPIEJ POZNAĆ PRODUKTY MAKUTU OTRZYMASZ

50% ZNIŻKI NA PIERWSZE ZAKUPY!

Załóż konto

Podaj swoje dane, linki do strony www i/lub profili społecznościowych (FB,IN,YT). Po weryfikacji dostaniesz informację od kiedy możesz zacząć.

udostępniaj kod lub link

Udostępniaj Makutu w sieci i na swoich profilach.   Użyj  wygenerowany link lub otrzymany KOD ze zniżką. Im bardziej jesteś aktywny tym więcej zarabiasz 

zarabiaj

 Zarabiasz ile chcesz , nie ma limitów.  Raz w miesiącu wypłacamy zebrane środki prosto na Twoje konto bankowe. Min. kwota 100 zł.

WSPÓŁPRACA Z NAMI

To sama przyjemność. Nie ma umowy lojalnościowej – więc jesteś FREE. To Ty decydujesz kiedy, jak i gdzie chcesz promować nasze produkty. To Ty decydujesz ile zarabiasz.

TWOJA PROWIZJA

Od każdego zamówienia, złożonego i dostarczonego do klienta z wykorzystaniem Twojego linka ref. lub kodu – otrzymujesz 10% prowizji!  Pieniądze gromadzą się na Twoim subkoncie.

rozdajesz zniżki

Ze swoimi  znajomymi i obserwującymi dzielisz się zniżkami ♥ KOD przypisany do Twojego konta to 5% na zakupy dla Twoich obserwujących. Im więcej się dzielisz tym więcej zarabiasz 

Wypłata na konto

Raz w miesiącu, kiedy suma prowizji przekroczy 100 zł otrzymasz od nas przelew na wskazane konto bankowe. Wszystkie kwoty widoczne są w Twoim panelu.

MAKUTU manufaktura kosmetyczna stworzona po to by cieszyć się życiem blisko natury. To połączenie  profesjonalnego laboratorium produkcyjnego z pracownią chemiczno- zielarską.

Tworzymy tylko naturalne kosmetyki , unikalne produkty dostosowane do potrzeb indywidualnych każdego odbiorcy. Mamy linie wspólne ale tworzymy też na zamówienie – każdy kosmetyk  inny – tak jak każdy człowiek jest inny.

Jesteśmy autorami wszystkich receptur. Mieszkamy w lesie, zbieramy odpowiednie rośliny by potem w naszym laboratorium przekształcić je w ekstrakty, których bezpiecznie możemy użyć w robionych przez nas kremach i preparatach myjących. Wszystko robimy z największym poszanowaniem dla natury. 

Nasz LAB jest tak zaprojektowany by tworzone w nim preparaty pozostawiały po sobie minimalny ślad węglowy.

Register