naturalny krem personalny
Blog

Naturalny krem personalny

Naturalny krem personalny

Możesz zamawiać już online  w sklepie Makutu nasz Naturalny krem personalny.

Dla osób, które już mają swoje indywidualne receptury  stworzone wspólnie z Makutu i zamawiają swoje kremy, to ułatwiony sposób na zakup – wpisujesz swój numer receptury w komentarzu do zamówienia, a  ja tworzę mieszankę i wysyłam.

Ale dla tych co nie znają tej opcji , spieszę z odpowiedzią.

Czym zatem jest naturalny krem personalny?

Jeśli już  obserwujecie markę Makutu, wiecie, że nie tworzymy kremów na półkę. Kremów też nie kupicie na naszej stronie, poza tym  robionym na podstawie indywidualnej receptury.

naturalny krem personalny

Do pielęgnacji skóry twarzy podchodzę z dużym szacunkiem . Uważam, że każdy powinien poświęć trochę czasu i obserwować siebie, rytm swojego ciała, etapy jakie przechodzi w życiu, ile śpisz  i co jesz .

Każdy z nas jest inny. Nasza cera też  potrzebuje  indywidualnego spojrzenia na nią.

Wymagania naszej skóry zmieniają się w ciągu roku nawet kilkakrotnie. I tak np. wiosną stosujesz krem (jesteś super zadowolona), ale może się okazać, że zimą nie będzie już tak dobrze ten sam krem na Ciebie działać.

Nie twierdzę tutaj, że powinnaś mieć 4 kremy na różne pory roku. Raczej próbuję namówić Cię do stworzenia kremu, który będzie dla Ciebie idealny.

O konsystencji i zapachu jaki lubisz a jednocześnie wzbogacony o takie oleje i czynniki aktywne , które będą wspomagać Twoją dokładnie cerę.

naturalne składniki

 

Takie podejście na pewno zaoszczędzi wiele chwil spędzonych na poszukiwanie kremu, który  tworzony “masowo” może okazać się kolejną  wtopą.

Naturalny krem personalny  Makutu oparty jest  na analizie Twoich potrzeb. Składniki dobrane są tak aby wspierać i rozwiązywać, a nie maskować, ewentualny problem Twojej skóry.

Masz pewność, że taki krem to mieszanka 100% naturalnych składników naturalnych i roślinnych.

bukiet pod oczy

Przygotowuję każdy krem i produkt w zgodzie z naturą. Kieruję się zasadą less waste oraz bez testowania na zwierzętach – od tego mam znajomych 😉

Jeśli ważna jest dla Ciebie idea vege to ten krem bez wątpienia nie posiada w sobie składników pochodzenia zwierzęcego!

Kaśka Makutu

Powinno Cię zainteresować...