MAGNEZOWA KAPIEL

Magnezowa kąpiel ziołowa

DO KĄPIELI

 1. Przed użycie zamieszaj w butelce zawartość pianki. Występujące  w niej osady nie są niczym dziwnym, to dowód na naturalne pochodzenie produktu.
 2. Dodaj na początku kąpieli ok. 4 zakrętki na 150 l wody w celu uzyskania piany
 3. Już po chwili poczujesz intensywny zapach olejków eterycznych i składników ziołowych – upewnij się zanim wejdziesz do wanny, że nie jesteś na nie uczulony:
  TEST ( kroplę pianki do kąpieli rozetrzyj w zgięciu łokcia i poczekaj ok 10 min, zaobserwuj czy skóra reaguje zaczerwienieniem lub swędzeniem )
 1.  Napełnij  wannę wodą i nie zapomnij o książce
 2. Ciesz się relaksem oraz właściwościami naszej magnezowej pianki – kąpiel powinna trwać nie krócej niż 20 min – idealnie jeśli masz na to czas 3 razy w tygodniu- taka częstotliwość zapewnia odpowiednią suplementację magnezu 
 3. Nie ma potrzeby płukania ciała czystą wodą po zakończonej kąpieli

A CO JEŚLI NIE MASZ WANNY LUB PO PROSTU WOLISZ PRYSZNIC?

 1. yj pianki do kąpieli jak mydła do ciała 
 2. Kilka kropel ( tak, nie więcej ! ) nalej na zmoczoną myjkę i dokładnie wmasuj w ciało – pojawi się piana, która dokładnie oczyści skórę dbając o jej nawilżenie. Pianka nie narusza fizjologicznego pH. 
 3. Masując ciało jednocześnie wprowadzasz przez skórę MAGNEZ– pierwiastek życia , który niezbędny jest do prawidłowego funkcjonowania naszych mięśni szkieletowych, układu nerwowego oraz zdrowej skóry.

Taka kąpiel lub prysznic  po wysiłku fizycznym spowoduje, że zapomnisz o zakwasach. Po stresującym dniu będziesz spać jak dziecko i śnić o pachnących łąkach !